Pramoniniai Dulkių Siurbliai

Pagrindinis / Pramoniniai Dulkių Siurbliai
Show more
ONE73SUBOIL

VIENFAZIS PRAMONINIS DULKIŲ SIURBLYS ALYVAI (AR EMULSIJAI) ONE72-73SUBOIL

Pramoninis vienfazis dulkių siurblys, skirtas ne pastoviam naudojimui, su 70 litrų talpa alyvai ir 20 litrų talpa kietosioms dalelėms. Idealus pasirinkimas mažoms ir vidutinio dydžio dirbtuvėms, kuriose yra poreikis siurbti vėstančią alyvą sumaišytą su nuolaužomis nuo įrenginių. Tai kompaktiškas dulkių siurblys su puikiu kokybės ir kainos santykiu.
Plačiau
Show more
ONE22

VIENFAZIAI PRAMONINIAI DULKIŲ SIURBLIAI ONE21-ONE22

Pramoniniai vienfaziai dulkių siurbliai ONE21-ONE22 yra pritaikyti bendram pramoninės aplinkos bei patalpų valymui ir priežiūrai.  Praktiški, lengvai valdomi ir tylūs, pagaminti mažesnių matmenų, kad būtų galima naudoti ankštose vietose. Dokumentai:
Plačiau
Show more
A22

TRIJŲ FAZIŲ PRAMONINIS DULKIŲ SIURBLYS A21-A22

TRIJŲ FAZIŲ PRAMONINIS DULKIŲ SIURBLYS A21-A22   Trijų fazių pramoniniai dulkių siurbliai (modeliai A21-A22) idealiai tinkami naudoti pramoninėje aplinkoje. Šie modeliai yra praktiški, lengvai valdomi, tylūs bei kompaktiško dydžio,  kad atitiktų vietos ir aukščio poreikius.  Juose taip pat yra sumontuota šoninio kanalo turbina, pritvirtinta viršuje, kad būtų pritaikyta patogiam nenutrūkstamam naudojimui.   Dokumentai: Taikymas
Plačiau
Show more
AD36

SUSPAUSTO ORO PRAMONINIAI DULKIŲ SIURBLIAI AD36

Suspausto oro principu veikiančių pramoninių dulkių siurblių “AD” serija tinkama naudoti aplinkoje, kur nėra elektros įvado, arba elektros naudojimas yra apribotas, ir užtikrina nevaržomą siurblio judėjimą. Šių siurblių X1-X2-X3 versijos gali būti naudojamos pavojingų zonų viduje, klasifikacija 21-20: žymėjimas EX II 2 / 1D. Siurbliuose įdiegta "Venturi" išmetimo sistema, žvaigždiniai filtrai Ø 360 (antistatiška versija ATEX) ir nuimama 25 litrų talpa, pagaminta iš nerūdijančio plieno, priderinta AEX versijai. Tai mažiausias ir kompaktiškiausias suspausto oro principu veikiantis dulkių siurblys.  
Plačiau
Show more
WIND21

PROFESIONALUS VIENFAZIS DULKIŲ SIURBLYS WIND21

Profesionalus dulkių siurblys, skirtas sausam ir šlapiam valymui, kompaktiško dydžio, tinkamas siurbti dulkes ir skysčius mažose erdvėse. Šis modelis aprūpintas dviejų lygių vienfaziu varikliu ir 37 l talpos polipropileno rezervuaru. Dulkių siurblį galima užsisakyti su priedų rinkiniu.
Plačiau
Show more
k.ac.001_bassa_635982091662972935

PRIEDŲ RINKINYS PRAMONINIAM VALYMUI

Priedų rinkinys, skirtas grindų, mechanizmų, diržų, lentynų valymui pramoninėje aplinkoje.
Plačiau
Show more
A236

MAISTO IR FARMACIJOS PRAMONEI SKIRTI TRIJŲ FAZIŲ PRAMONINIAI DULKIŲ SIURBLIAI A136-A236

Tai mobilūs dulkių siurbliai, kurių galia siekia 1,5kW, o talpa 25 l, tinkami ne tik siurbti dideliems produktų kiekiams iš gamybos įrenginių, bet ir bendram patalpų valymui pasibaigus darbo pamainai. Šį modelį galima įsigyti visais įmanomais priedais, kuriuos itin lengva sumontuoti, ir kurie suteikia galimybę siurbti farmacijos pramonės aplinkoje.
Plačiau
Show more
ONE63ECO24

INDUSTRINIS PRAMONINIS SIURBLYS SU BATERIJA ONE63ECO24

Pramoninis dulkių siurblys su baterija itin tinka didelių erdvių valymui, nes jo darbo neapriboja prijungimas prie elektros tinklo. Šis siurblys labai manevringas ir lankstaus naudojimo, juo galima ne tik lengvai išvalyti grindis, dėka fiksuoto priekinio antgalio, bet ir naudoti kaip pramoninį dulkių siurblį, įrenginių, CNC staklių valymui ir t. t.
Plačiau
Show more
A22X1.3D

ATEX VIENFAZIS PRAMONINIS DULKIŲ SIURBLYS A21MX1.3D-A22MX1.3D

ATEX versijos vienfaziai pramoniniai dulkių siurbliai (sprogiai aplinkai), modelis A21MX1.3D-A22MX1.3D idealiai tinka įvairių užduočių atlikimui pramonės aplinkoje. Praktiški, lengvai valdomi ir tylūs, šie modeliai yra nedideli, kad juos būtų galima naudoti nepriklausomai nuo valomos erdvės pločio ir aukščio. Juose yra įrengti šoniniai ventiliatoriai, kad siurblius būtų galima nepertraukiamai naudoti.
Plačiau