Apie mus

Pagrindinis / Apie mus

"RGS vakuuminės sistemos" įmonė specializuojasi Pramoninių dulkių siurbliųCentrinių dulkių siurbimo sistemų ir Pneumatinių konvejerių, dulkėms bei granulėms, gamyboje.

Turėdama dvidešimties metų patirtį pramoninio valymo sektoriuje ir aukštos kvalifikacijos techninį, pardavimų bei priežiūros personalą, įmonė "RGS Vacuum Systems" visuomet stengiasi atnaujini, tobulinti ir padidinti gaminamų produktų asortimentą, pritaikydama kiekvieną gaminį pagal specifikacijas ir kliento poreikius.

"RGS vakuuminės sistemos" visada Jūsų paslaugoms!

MISIJA

Įmonės "RGS vakuuminės sistemos" misija yra tiekti rinkai pramoninius dulkių siurblius, pneumatinius konvejerius ir centralizuotas dulkių siurbimo sistemas, kurios visapusiškai užtikrintų vartotojų poreikius.

Dėka plataus gaminamų produktų asortimento mes galime patenkinti rinkos poreikius, išlaikydami aukštą produkcijos efektyvumą bei technologinį inovatyvumą, užtikrindami saugumo bei aplinkosaugos reikalavimus produkto kūrimo procese, gamyboje bei tiekime.

Mes tvirtai siekiame išlaikyti patirtį,  kurią bendrovė sukaupė nuo jos įkūrimo ir paskleidė visame pasaulyje kaip neįkainojamą vertę, kartu su į pokyčius ir nuolatinį tobulėjimą orientuota organizacine kultūra, ir kurti naujus produktus, procesus pasitelkdami žmogiškųjų išteklių potencialo plėtrą.
 

Mūsų nuolatinės kokybės filosofija yra sklandžiai suderinti visų bendrovės išteklių veikimą, glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, siekiant suprasti ir numatyti jų poreikius, teikti individualizuotus produktus bei  efektyvias paslaugas už konkurencingą kainą, užtikrinant aukštą patikimumo lygį visais produkto gyvavimo etapais.